Акулите загубиха от Локо в битка за 6-ото място

31-03-2013, 19:15

Burgasutre

В следващия кръг акулите ще търсят своя първи успех през сезона

Отборът на Черноморец не успя да се противопостави на Локо Пловдив и загуби директната битка между двата отбора за по-предно класиране с 2:0.

Двубоят премина при лек териториален превес за домакините, които успяха да го материализират чрез Станислав Маламов в 62-ата минута, а десет минути по-късно резервата Четин Садула покачи на 2:0 за "черно-белите".  Това бе първи успех за пловдивчани от началото на март. През първата част гостите удариха греда чрез Преслав Йорданов. Неубедителното представяне за Черноморец продължи, а днешното поражение бе четвърто поредно  от началото на пролетния полусезон.
След този мач Черноморец е седми с актив от 27 точки. В следващия кръг акулите ще търсят своя първи успех през сезона, когато приемат закъсалия тим на Монтана, който е последен в класирането.