Станков: Доволен съм от агресията и пресата

02-09-2013, 23:23

Андро Дюлгерян

Локо застигна Ботев! Смаза столичните железничари с 3:1

Четвъртото място не значи нищо, каза треньорът на Локо Пд

"Общо-взето съм доволен. Четвъртото ни място в класирането не значи нищо, защото има още много мачове". Така коментира дербито с Локо (Сф) треньорът на Локо (Пд) Сашо Станков. Неговият тим надделя в този мач с 3:1.

"Доминирахме почти през целия мач. Лошото е, че при 2:0 допуснахме да ни вкарат гол и това поизнерви двубоя. Заслужено победихме. Това, че сме четвърти в таблицата не значи нищо. Ние не афишираме конкретни цели, а отборът да се представя добре. Има много мачове до края, времето ще покаже на кое място ще бъдем тогава.

Доволен съм от агресията и пресата, която оказахме днес. Задържането на топката и изграждането на атаката - това са нещата, които трябва да подобрим. Имаме нужда от още футболисти, но не на всяка цена, ще веземем само достатъчно класен играч за Локомотив. Имаме един футболист на проби (б. а. Крис Гади), чакаме и още един", завърши Станков.