Волейболистите с трета загуба

След 4-тия кръг отборът на Нефтохимик 2010 е на 10-то място с 3 точки

Нефтохимик 2010 загуби от ЦСКА в оспорван двубой с 1:3. Това е третото поражение за момчетата на Даниел Пеев, които продължават с колебливото си представяне от началото на новия сезон.

Първият гейм бе за домакините, които поведоха от началото, но в Нефтохимик успя да изравни при 17:17. След това обаче ЦСКА се мобилизира и доведе нещата до крайното 25:19. Вторият гейм също премина много оспорвано като бургаския тим успя след няколко обрата да изтръгне победата с 26:24.

Във важния трети гейм домакините бяха безапелационни като го затвориха при 25:10 точки. Последната решителна част вървеше точка за точка. В края дори нашите успяха да поведат с 23:22 точки след отлична игра на Стоян Самунев. И вместо да се стигне до равенство в геймовете ЦСКА изравни, след което два аса на Георги Сеганов сломиха съпротивата на бургазлии.

След 4-тия кръг отборът на Нефтохимик 2010 е на 10-то място с 3 точки. След нашите са отборите на Ботев Луковит и Дунав.