Волейболистите Нефтохимик 2010 ще гонят втора победа в Суперлигата

Двубоят с Пирин Разлог е в спортна зала „Младост” от 18 часа

Нефтохимик 2010 днес ще изиграе своя пети мач от началото на сезона във волейболната Суперлига. Съперник на нащите ще бъде състава на Пирин Разлог.

Двата тима са почти „съседи” в класирането, като гостите заемат 8-ма позиция, а нашите са на осмо място във временното класиране. Пирин е спечелил два от двубоите си до момента и е допуснал 1 загуба. Геймовото съотношение е 6:6 гейма. Момчетата на Даниел Пеев до момента имат 1 победа и три загуби и заемат 10-то място. В последните години, това е едно от най-слабите класирания на Нефтохимик при волейболистите, но програмата на отбора в изминалите 4 кръга бе доста тежка.

Днес момчетата от Бургас могат да запишат своята втора победа и така да се изкачат в класирането. Двубоят с Пирин Разлог е в спортна зала „Младост” от 18 часа.