Нови отличия за добричките атлети на Националният шампионат за юноши старша възраст

15-02-2014, 10:59

DobrichUtre

DobrichUtre

Добрич отново посреща националните отбори по лека атлетика

Александър Йотовски (СК Атлет-Мездра) спечели титлата на 1500 метра при юношите старша възраст на националното първенство в зала, пише centersport.org.  Втори стана Андрей Павлов от СКЛА Добруджа-Добрич с 4.10.96 мин, следван от Тихомир Костов (Атлет-Мездра) - 4.13.40 минути.

В бягането на 400 метра добричлията Марин Атанасов спечели бронзовото отличие. Шампион в тази дисциплина стана Велин Коваленко (Берое) – 50.63 сек. След него финишира Симеон Герински (ЦСКА) с 51.08 сек. При мъжете на 1500 метра Стоян Владков (СКЛА Добруджа-Добрич) също грабна третото място с време  3.55.86 мин.  Йордан Петров от СКЛА Добруджа 99 завърши шести – 4.07.