Мастер загуби дербито с Верея след обрат

След дербито между Созопол и Несебър днес ще стане ясно дали групата ще има своя нов лидер

Отборът на Мастер загуби домакинството си на Верея с резултат 1:2 и пропусна възможността да излезе начело в Югоизточната В футболна група. Домакините започнаха надъхано мача и стигнаха до гол преднина след точен изстрел на Милен Танев. Това обаче мобилизира отбора на гостите, които с два гола до почивката стигнаха до пълен обрат 1:2.

През втората част играта бе равностойна с малко положения и пред двете врати. Домакините опитаха да променят статуквото на терена и в резултата, но това не им се отдаде. След кръга преследвачите от Стара Загора се приближиха плътно до челната тройка, която е изцяло от отбори от бургаския регион.

След дербито между Созопол и Несебър днес ще стане ясно дали групата ще има своя нов лидер или в класирането няма да настъпят съществени промени.