Спартак с невероятен обрат в Добрич, национал бележи от фаул

17-03-2014, 16:03

DobrichUtre

Юношите на Спартак набор 1999 година победиха с 3:2 при гостуването си на Изида (Добрич) в среща от 16-ия кръг на зоналното първенство.

Малките „соколи” успяха да сътворят невероятен обрат, след като губеха с 0:2, но си тръгнаха с трите точки, пише Днес+.

Домакините влязоха по-добре в мача и поведоха с два гола след колективни грешки във варненската отбрана. До края на първото полувреме националът Румен Касабов върна едно попадение след майсторско изпълнение на пряк свободен удар. След почивката възпитаниците на Ники Станчев доминираха на терена и напълно заслужено вкараха още два гола чрез Никола Кънчев. Последният изравни след техничен удар от фаул. Малко преди края шут на Румен Касабов срещна гредата, а Кънчев бе на точното място и при добавката реализира за 2:3.

„Второто полувреме натикахме съперника в неговата половина и абсолютно закономерно взехме победата”, каза за Днес + треньорът Ники Станчев