Акулите до 19 години загубиха след пълен обрат в Севлиево

На 12 април от 15 часа акулите приемат отбора на Оскар Е.Л. на стадион Черноморец

Момчетата на Малин Орачев пропуснаха възможността да се изкачат в класирането на елитната юношеска група, след като допуснаха загуба в почти спечелен мач от Видима Раковски в Севлиево с 3:2.
Нашите поведоха с2:0 с голове на Ахмед Ахмедов в 10-ата и 20-ата минута. Последва леко отпускане и Видима успя да върне единия гол в 35-ата, което повлия като мощен стимул за домакините, които се активизираха и след попадението взеха инициативата в мача. В 71-вата минута те успяха да изравнят за 2:2 чрез  Денчев от свободен удар. Когато мачът се доиграваше Ивайло Недялков реализира за 3:2 в 90-та минута, с което попари гостите, които заслужаваха поне точката в мача.

След този кръг Черноморец е 8-ми в класирането, а на 12 април от 15 часа ще приеме отбора на Оскар Е. Л. Мачът ще се играе на стадион Черноморец, който вече отговаря на изискванията за провеждане на футболни срещи от елитните юношески дивизии, след направения ремонт на терените и съблекалните на комплекса.