Созопол остана на върха след равенство с Мастер

Несебър също завърши наравно мача си от последния кръг

Отборите на Созопол и Несебър изиграха най-интересния мач в последния кръг на Югоизточната В футболна група, но нито един от тях не успя да добави пълен актив от три точки към сбора си до момента. Домакините откриха резултата с гол на Хаджиев в 55-та минута, а десет минути преди края Васил Калоянов изравни след точно изпълнена дузпа. Със спечелената точка домакините от Созопол останаха начело на класирането и имат 60 в актива си, а Мастер е втори с 59. В следващия кръг утре, сряда Созопол почива, а Мастер приема в Поморие Миньор (Раднево).

Несебър също завърши наравно мача си от последния кръг, след като се препъна у дома срещу отбора на Гигант (Съединение). Във временното класиране несебърци запазват 4-то място с 51 точки, а утре гостуват на Левски Карлово.

Интересен факт е, че и преследвачът Верея стъпи накриво в последния кръг. Старозагорския тим бе надигран от Спартак Пловдив с 3:1 и това даде възможност разликата между първите два в класирането и Верея да се увеличи с една точка.