Мъри: Моето бъдеще? Има много време до края на сезона

Ще дам почивка на част от играчите, за да са готови за финала, призна треньорът на Ботев

Треньорът на Ботев (Пд) Станимир Стоилов логично остана доволен от своите възпитаници при победата с 2:0 над Левски.

Ето какво каза Мъри след края на мача в Коматево:

Стана един хубав футболен сблъсък. Успяхме първи да реализираме гол, след това имахме възможност да успокоим мача с втори, но не успяхме. Все пак заслужена победа за нас. Това, че Левски имаха 2 чисти положения е напълно нормално. Не може да играеш дерби мачове и противникът да няма положения.

Радвам се, че почти всички мои футболисти издържаха като физика – все пак Левски имаше 2 дни повече за почивка. Нормално е сега да дам почивка на някои играчи, за да са напълно готови за финала за Купата на България.

Не ме питайте какво ще става с мен след края на сезона. До тогава има много време.