"Акулите" загубиха от Литекс след драма

В следващия кръг възпитаниците на треньора Николай Кръстев ще почиват

Елитната юношеска формация на Черноморец-Бургас до 17 години претърпя драматична загуба у дома от Литекс с 2:3 в мач от 25-тия кръг на първенството.

„Акулите“ бяха съвсем близо до точката, но гол в последната минута реши нещата в полза на гостите от Ловеч. Двубоят се разви изключително динамично, след като Литекс поведоха в резултата, бургазлии направиха пълен обрат до 2:1, след което ловчанлии от своя страна обърнаха нещата с още две попадения и спечелиха 3-те точки. Головете за Черноморец отбелязаха Мартин Иванов в 36-та минута и Антъни Георгиев в 62-та.

В следващия кръг възпитаниците на треньора Николай Кръстев почиват, тъй като им се присъжда служебна победа срещу отказалия сеПирин Благоевград.

Старшата формация на Черноморец пък почива този кръг, поради същата причина, а в следващия, гостува на Берое Стара Загора. Срещата е на 1-ви май /четвъртък/ от 15:00 часа.