Малките "акули" грабнаха приза "Дженерали"

Благодарни сме за подкрепата на детския спорт по време на награждаването”,кметът Димитър Николов

Черноморец (Бургас) спечели "Купа „Дженерали” на турнира по футбол за деца до 12 г. Трофеят беше връчен на победителите от кмета Димитър Николов, който пък беше отличен от организаторите с награда за принос към развитието на надпреварата.
В спора за Купата участваха 8 отбора от бургаска област. На финала възпитаниците на треньорите Петър и Пламен Младенови (баща и син) разгромиха с 6:1 Бургас спорт. Трети остана Нефтохимик, пред Странджа-Агрокорн (Средец), Поморие, Вихър-2000 (Айтос), Ропотамо (Приморско) и (Ветрен).

Голмайстор на турнира стана Георги Маджаров с 5 попадения, а за футболист №1 беше обявен Хюдеит Хюсеин - и двамата от състава на Черноморец. Призовете връчиха знаменитости на бургаския футбол като Златко Янков-Фара, Владо Стоянов, Милен Георгиев и Пламен Крумов.

„Перфектен турнир. Благодарни сме на „Дженерали” за подкрепата на детския спорт”, заяви кметът Димитър Николов.