Коковото Локо няма спирачки, би и Марек

Черно-белите с трети пореден успех след 2:0 над новака в „А” група

Локо на Коко няма спирачки в контролите. Воденият от главния мениджър Емил Велев отбор записа трета поредна победа, след като се наложи с 2:0 над новака в „А” група Марек.

Спарингът се игра на терена на комплекс „Пири” край Банско и бе изгледан от Коко Динев. Клубният бос дори закъсня малко и се появи няколко минути след началния сигнал.

Головете за черно-белите отбелязаха Бранимир Костадинов в 25-ата минута и Славчо Шоколаров в 67-ата.

Първото попадение стана след грешка на Венци Бонев, който преди години игра под наем за един полусезон в Локо (Пд). Той сбърка пас в наказателното поле, Валери Георгиев го пресече и изведе Бранимир Костадинов, който от 10-ина метра прати топката в мрежата за 1:0.

Малко след началото на второто полувреме влезлият на смяна Александър Якимов уцели напречната греда след удар с глава.

В 67-ата минута Славчо Шоколаров изпълни перфектно пряк свободен удар, при който топката прехвърли стената и влезе в мрежата на вратаря Емил михайлов за 2:0.

Локо игра в състав: Йордан Господинов, Валери Георгиев, Димитър Мичков, Раде Дуглич, Марко Ристич, Георги Вълчев, Богомил Дяков, Ели Маркес, Бранимир Костадинов, Петър Атанасов, Здравко Лазаров (кап).

След почивката влязоха: Славчо Шоколаров, Георги Никифоров, Александър Якимов и Цветан Варсанов.