Отборът няма план за подготовка през следващата седмица

Водещият се като главен мениджър на Локо (Пд) Емил Велев ще разпусне черно-белите в събота, научи Plovdiv.utre.bg.

Това ще стане веднага след края на контролата срещу Пирин Разлог, която по програма трябва да се играе от 11 часа сутринта. Футболистите ще бъдат във ваканция, докато се изясни ситуацията около управлението на клуба.

Причината за този ход на Кокала е фактът, че Локо няма реален план за това къде ще продължи подготовката си.

Както е известно, феновете на отбора са категорични, че няма да допуснат сегашния тим да тренира на Лаута, а същото важи и за терените около Пловдив. Навсякъде другаде обаче подготовката трябва да се обезпечи с финансови средства, а такива в момента няма.

Иначе Локо (Пд) записа четвърти пореден успех в контролите след 3:1 срещу новака в „Б“ група Перун Кресна. Спарингът се игра на стадиона в Симитли вчера.

Бившият футболист на Светкавица, Нефтохимик и Любимец Георги Вълчев откри резултата в 37-ата минута. Чернокож играч, каращ проби под името Пол, удвои в 53-ата, а юношата Стоян Григоров покачи на 3:0. В последната минута домакините върнаха един гол чрез Петър Янкулски.