Тачо бележи за Несебър при равенство със Созопол

Мачът се игра на стадиона в курортния град, който догодина ще приеме част от отборите на ЕВРО 2015

Отборите на Несебър и Созопол изиграха интересна контрола на градския стадион в Слънчев бряг. Двата отбора предложиха доста емоции на малцината зрители по трибуните, след като завършиха наравно 2:2.

Гостите поведоха през първото полувреме с гол на щатния реализатор Любо Цеков, но Несебър се върна в мача след попадение на новото попълнение Станислав Жеков – Тачо, който през последния сезон обличаше екипа на Нефтохимик, който през новия сезон няма мъжки отбор. Гостите отново поведоха в края и вече се виждаха победители, когато домакините от Несебър отново стигнаха до изравнителен гол и фиксираха крайното 2:2.

Мачът се игра на стадиона в курортния град, който догодина ще приеме част от отборите на ЕВРО 2015. Базата обаче трябва да се освежи и в нея да бъдат извършени редица работи, които да я пригодят към по-високите европейски изисквания.