Верея загуби гостуването си на Монтана

В следващия кръг Верея приема ПФК Бургас на 16 август на стадион Трейс Арена

Старозагорци записаха първо поражение за сезона, след като загубиха гостуването си на от II-я кръг на Б група от тима на Монтана с 0:2.
Сергей Георгиев откри за Монтана в 14-ата минута, а късен гол на Здравко Лазаров в 90-ата минута оформи и крайното 2:0.
След превъзходство на домакините през първата част, през второто полувреме, възпитаниците на Господин Мирчев се опитаха да притиснат съперника в търсене поне на изравнителен гол, но този път късметът не бе на тяхна страна и така те записаха първо поражение в шампионата на Б група.
Домакините обаче дадоха и една жертва. В 14-та мин. нападателят Александър Киров се контузи и бе заменен принудително.
След два изиграни кръга заралии продължават да са с актив от 3 точки, след домакинската победата с 1:0 над Септември Симитли на старта на първенството.
В следващия кръг Верея приема тима на ПФК Бургас. Двубоят е на 16 август (събота), с начален час 20:00 и ще се проведена клубния стадион Трейс Арена.