Четвърта загуба за "Верея"

Отборът изпадна до 13-то място с 6 точки актив

Сериозна загуба с 1:4 претърпя отборът на "Верея", гостувайки на "Локомотив" Мездра.
Домакините откриха в 14-ата минута с попадение на Борислав Балджийски след диагонален удар, като този резултат се запази до почивката. Още в началото на втората част Локомотив реализираха и втори гол, дело на Иван Мишев.
Заралии успяха да се върнат в мача с попадение в 82-та минута чрез халфа Якуб Идризов, но всякакви надежди за обрат се изпариха шест минути по-късно, след като вратарят на „сините” Росен Андонов си отбеляза нелеп автогол за 3:1.
В добавеното време на срещата домакините стигнаха до четвърто попадение, реализирано от Петър Василев, който с глава оформи крайното 4:1.
В следващия кръг тимът на Верея ще приеме на своя стадион Трейс Арена – отбора на Локомотив Горна Оряховица. Срещата е на 20 септември (събота) от 19:00 часа.