Локо тресна Лудогорец с 3:0 (СНИМКИ + ВИДЕО)

Малките смърфове вече са на четвъртфинал в турнира за Купата на БФС

Локо (Пд) постигна изумителна победа над Лудогорец с класическото 3:0 в осминафинален мач от турнира за Купата на БФС при набор 2001, който се игра на изкуствения терен на Лаута.

В герой за малките смърфове се превърна Ияд Хамуд, който вкара хеттрик. С този триумф възпитаниците на треньора Васил Ангелов вече очакват следващия си съперник на четвъртфиналите.

Головият монолог на Ияд Хамуд започна преди почивката. Вторите 35 минути протекоха с повече борба и по-малко опасности пред двете врати.

Десет минути преди края развръзката бе непредвидима, когато нападателят на Локомотив удвои, а след още 7 минути сложи точка на спора.

Николай Колев също можеше да се разпише, но попадението му бе отменено заради дискусионна засада.

Разградчани пък играха половин полувреме с човек по-малко, след като реферът Павлин Тютюнджиян вдигна директен червен картон за играч на гостите, за удар без топка.