Локо шокира Славия с късен гол (СНИМКИ)

Ошобе дебютира за дубъла при успеха с 1:0 на Кошарата

Локомотив Пловдив победи Славия с 1:0 в отложен мач от първенството на младежката група до 21 години, игран на помощния терен на Лаута.

Единственият гол бе дело на Георги Арабаджиев в 86-ата минута. Той шутира от близо 30 метра, като топката се удари в напречната греда и влезе в мрежата зад вратаря на Славия.

Двубоят бе изгледан от целия треньорски щаб на представителния отбор, в лицето на Христо Колев, Петър Пашев и Васил Камбуров.

Официален дебют за Локо направи нигерийският халф Ошобе Оладеле, който игра до 60-ата минута на мача. Вратарят Теодор Скорчев и капитанът Георги Стефанов бяха другите футболисти от първия тим, които взеха участие в двубоя срещу Славия.

С победата Локо (Пд) има вече актив от 14 точки, който отрежда на тима 11-о място във временното класиране, но и с мач по-малко. Също с 14 точки е 10-ият Локомотив (Сф), а на последната позиция е Марек с 13 точки.