Пепо обяви каква ще е целта му в Ботев

Не може да играем с една и също схема през целия сезон, каза новият треньор на канарите

Новият треньор на Ботев (Пд) Петър Пенчев заяви след победата над Хасково с 2:0 каква ще е основната цел пред отбора.

Ето какво каза специалистът на пресконференцията след двубоя в Коматево:

Заслужена победа за нашия отбор. През първото полувреме създадохме много положения, но пропуснахме. На почивката бях убеден, че с повече търпение и владеене на топката ще успеем да отбележим. Така се и получи, вкарахме два гола и пропуснахме още.

Целта пред нас е влизане в шестицата и ще я гоним до последно. Виждате колко са равностойни отборите. Във всеки кръг има изненади, а от първата шестица са ясни само първите два отбора, останалите четири ще се борим.

Аз имах само две тренировки с отбора. Те бяха насочени единствено за мача днес. За мен отборът трябва да има идентичност, да играе бързо и комбинативно. Трябва да бъдем вариативни, не можем да играем с една схема през целия сезон.

Естествено, че искам да остана в Ботев за постоянно.