ПФК Ботев Пд

Ботев с нов собственик?

Цветан Василев: Принудиха ме да се махна от Ботев Пд

Борис Тютюков герой след гол в края за 1:0

Ботев стартира по отличен начин участието си в първата шестица на плейофната фаза при U21. "Жълто-черните" изиграха силен мач и заслужено победиха с 1:0 Лудогорец.

Двубоят се игра на естествен терен №1 на базата на "канарчетата" в "Коматево". Водените от Иван Кочев ботевисти имаха много повече положения от своя съперник и контролираха топката в голяма част от игровото време.

Единственото попадение в срещата отбеляза Борис Тютюков в 89-ата минута. Крилото на "жълто-черните" получи добър извеждащ пас и останал очи в очи със стража на "зелените" го прехвърли, носейки трите точки на пловдивчани.

Съставът на Ботев: Мартин Димитров, Мартин Атанасов, Георги Купенов, Кристиан Димитров, Никола Марин, Християн Казаков, Владимир Айтов, Емил Камберов, Виктор Пенчев, Боримир Карамфилов, Наско Милев (Гери Димитров, Борис Тютюков, Рангел Игнатов)