Втора победа за футболистите на "Добруджа" в контролите

dobrichutre.bg

DobrichUtre.bg

Стефан Славов поведе Добруджа към професионалния футбол

Жълто-зелените спечелиха с класическото 3:0 в Тервел срещу местния Септември

Добруджа записа победа и във втората си контрола това лято. Отборът от Добрич се наложи при гостуването на Септември (Теревл) с 3:0, съобщи dobrichonline.com. На почивката резултатът бе 1:0 с гол на Емил Илиев. В началото на втората част Тодор Колев покачи на 2:0, а скоро след това Дейвид Филипов отбеляза първия си гол за мъжете на Добруджа и оформи крайния резултат.

Гостите контролираха играта през целия мач и достигнаха до още множество добри възможности пред вратата на Септември. Трите гола бяха най-малкото, с което се отърваха домакините, като на три пъти през първата част гредата ги спаси от по-тежка загуба.

Следващата контрола на Добруджа ще бъде след седмица - на 30 юли срещу втория отбор на шампиона Лудогорец, който се състезава в Б група.