Марица гостува за контрола в Сърбия

Срещата ще бъде с Железничар Лайковац

Българският шампион при жените „Марица“ (Пловдив) ще изиграе днес първата си контрола по време на зимната пауза в родното първенство. „Жълто-сините“ гостуват в Сърбия на елитния „Железничар“ (Лайковац) като срещата е част от подготовката на тима за участието му в турнира за Купата на ЦЕВ.

След десет изиграни кръга в сръбската Суперлига, „Железничар“ заема 6-о място във временното класиране с 6 победи и 4 загуби. За волейболистките на известната треньорка Светлана Илич приятелският мач с „Марица“ ще бъде генерална репетиция за предстоящия им тази събота 1/4-финал за Купата на страната срещу водача в първенството „Йединство“ (Стара Пазова).

Срещата „Железничар“ – „Марица“ в спортна зала Лайковац е тази вечер от 20:00 ч.б.в.