Спартак губи с 0:4 от Калиакра в контрола

18-годишният Александър Аргиров остава в отбора

Обединеният тим на Спартак отстъпи с 0:4 на Калиакра в контролна среща, играна на стадион “Локомотив”. В спаринга наставникът на “соколите” Иван Найденов използва 23-ма футболисти, съобщава varnautre.bg.

През първото полувреме подопечните му се държаха много добре, създадоха и няколко голови положения, но не успяха да реализират. За сметка на това те допуснаха попадение в своята врата и така на почивката резултатът бе 0:1. Той се запази до средата на второто полувреме, когато падна втори гол, а до края на срещата гостите от Каварна стигнаха до 4:0 в своя полза.

“Въпреки резултата, съм много доволен от момчетата. Това, което показаха през първия час от мача, ми хареса. След това обаче влязоха много други футболисти, нещата взеха да се накъсват, направихме елементарни грешки и допуснахме леки голове”, каза Найденов.

Той е останал доволен от Александър Аргиров и дошлият от Несебър 18-годишен нападател на Несебър ще остане в Спартак.