„Берое“ U19 изпусна „Септември“ като гост

starazagora.utre.bg

Берое с трудна победа в Ямбол

„Берое“ без проблеми срещу „Монтана“

В следващия кръг отборът приема ЦСКА-София

„Берое“ до 19 г. завърши 2:2 при гостуването си на „Септември“ в София в мач от XIX кръг на Елитната група до 19 г. Момчетата на Иван Гаджев изиграха добър мач и повеждаха на два пъти, но допуснаха изравняване в добавеното време на мача, съобщава beroe.bg.

„Берое“ поведе в 30-та минута с попадение на Николай Дросев, с преди това попадение на „зелените“ бе отменено заради изключително спорна засада. Домакините успяха да изравнят в 48-та минута, а в 60-та минута Никола Гавов отново даде аванс на старозагорци. Изравняването за „Септевмри“ дойде в продължението на редовното време. Веднага след това „Берое“ можеше отново да поведе и спечели мача, но пропуск на празна врата лиши тима от победата.

Така „Берое“ до 19 г. вече има в актива си 23 т. и се намира на 10 място в класирането. В следващия кръг отборът приема ЦСКА-София. Срещата е насрочена за 1 април от 15:30 ч.