Кадър: ТВ Добруджа

dobrichutre.bg

Добруджа вкара 3 на Септември

Тимът от Добрич отново излезе начело в класирането с 10 точки

Добруджа записа трудна победа с 2:1 при гостуването си на Ботев (Нови пазар). Мачът от петия кръг на Североизточната Трета лига започна добре за добруджанци, които откриха резултата още в 3-та минута чрез Мердин Мехмедов. Георги Колев покачи на 2:0 в 17-та минута. В началото на втората част обаче домакините върнаха един гол чрез Загоров. 20 минути преди края футболистите на Ботев удариха и греда. В крайна сметка резултатът остана непроменен до края и Добруджа си тръгна с трите точки от Нови пазар.
Така тимът от Добрич отново излезе начело в класирането с 10 точки и ще остане там поне за денонощие. Утре Суворово гостува на Калиакра. При спечелване на поне точка тимът от Суворово ще си върне първата позиция.

Източник: МГ Добруджа