Девет победи и едно равенство за отборите от ДЮШ

Талантите на „зелено-белите” отбелязаха общо 36 попадения и допуснаха едва две

Девет победи и едно равенство записаха отборите от школата на „Берое” този уикенд.  Талантите на „зелено-белите” отбелязаха общо 36 попадения и допуснаха едва две.

Най-резултатната победа отиде на сметката на „Берое” 2004. Тимът, воден от наставника Радостин Александров спечели с 10:0 срещу „Ботев” (Гълъбово) в среща от 4 кръг наОбластното първенство при децата.

Убедителен успех постигна и „Берое” 2006. В Димитровград отбора, воден от Иван Желев спечели с 5:0 срещу „АФК Хасково”.

По четири гола в срещите си отбелязаха тимовете на „Берое” 2005, „Берое” U16 и „Берое” U19.

Най-малките – „Берое” 2005 се наложиха с 4:1 над „Верея” в среща от 4 кръг на Областното първенство подготвителна група деца. За тима, воден от наставника Слави Жеков това е четвърти успех от четири мача.

„Берое” U16  се наложи с 4:0 над „Розова долина” (Казанлък) в среща от 4 кръг на Областното първенство при юношите младша възраст. За тима на наставника Атанас Рибарски това бе втори двубой в последната седмица след като в сряда „зелено-белите” се изправиха срещу „Загорец”. Срещата трябваше да се играе миналата седмица, но бе отложена заради дъжда и наводнения терен.

„Берое” U19 записа четвърти успех у дома в Елитната група, надделявайки над „Черноморец” с 4:1. Тимът на Иван Гаджев е спечелил 13 от 15 възможни точки на собствен терен.

Победа записаха и най-малките представители на „Берое” в Елитните групи – „Берое” U15. Тимът се наложи с 2:0 над „Нефтохимик”.

Със същия резултат – 2:0 – спечелиха двубоите си от първенството на Футбол 9 и Футбол 7 „Берое” 2007 и „Берое” 2008. В шампионата на Футбол 9 „Берое” 2007 би „Арена Запад”, в този на Футбол 7 „Берое” 2008 се справи с „Арена” (Казанлък) със същия резултат. „Берое” 2007 записа още една победа този уикенд – над „Арена” (Ямбол) с 3:0 в шампионата на Футбол 7.

Единственото равенство бе на сметката на „Берое” U17. В среща от 10 кръг на Елитната група тимът завърши 0:0 с „Пирин” (Благоевград).

Източник: beroe.bg