Старшата на „Берое“ на четвъртфинал за Купата

Жребият за четвъртфиналите ще се тегли след седмица в София

Юношите старша възраст на „Берое“ се класираха за четвъртфиналите на турнира за Купата на БФС. Тимът, в който попадат играчи, родени след 01.01.2000 г. се наложи с 5:0 над „Дунав“ във втората среща от осминафиналите на надпреварата.

Първият мач в края на октомври в Русе завърши също с успех за старозагорци, но с 4:0. Така с общ резултат 9:0 „зелено-белите“ продължават напред.

Хеттрик в срещата, играна днес на спортна база „Берое“ отбеляза Божидар Димитров. По едно попадение добавиха Стоян Георгиев и Христо Георгиев.

Мачът бе решен още преди почивката когато играчите на „Берое“ поведоха с 3:0. След паузата срещата се доиграваше, а домакините успяха да реализират още два гола.

Жребият за четвъртфиналите ще се тегли след седмица в София, тогава ще станат ясни и датите на следващите двубои.

Източник: beroe.bg