Отличен завършек на спортно-състезателната 2017 г. за КК ”Самурай”

Отново призови места на Държавното първенство по карате за кадети, юниори, проведено на 25 ноември в Нова Загора

Държавното първенство по карате за кадети, юниори и до 21 години се проведе в събота, 25 ноември в Нова Загора. Състезателите на КК „Самурай” се представиха отлично, като завоюваха първо място на отборно „ката”  до 18 години и  при мъжете. Пеньо Пенев (на снимката) отново се окичи със златото в дисциплината „ката” до 21 години, а Радослав Христов стана първи на „ката” до 18 години. Ивайло Георгиев зае второто място при кадетите в дисциплината „кумите” +70 кг. Таня Дичева завоюва второто място във възрастовата група до 21 години, Стоян Паскалев стана втори на „кумите” при мъжете до 21 години до 67 килограма. Пеньо Пенев взе участие и в  схватките по „кумите” в същата категория и успя да стане трети. Сами Мустафа влезе в категорията по „кумите” +84 килограма и също се нареди трети. С това състезание каратеките закриха спортно състезателната 2017 година.

Источник: МГ Добруджа