Созопол отнесе „Черноморец“

05-02-2018, 13:08

Светлина Еленова

Ватерполистите на „Черноморец” с три победи за старт на сезона

Футболен клуб “Созопол” отнесе с лекота “Черноморец” в Бургас с 3:0.  И трите гола паднаха през втората част от контролата. Точни бяха: Джейхан Зайденов /51 мин/, Жил Лоусън /72/ и дошлият на проби Нгуен /84/. Полузащитникът идва от „Локомотив –София“. Спортно-техническото ръководство на морския клуб ще вземе решение дали да му предложи договор след контролата с ЦСКА 1948 на 6 февруари, вторник, в Стара Загора.
 „Акулите”, които в момента са в Областната група, все пак оказаха известна съпротива срещу „небесносините“, особено до почивката. Но с това мачът за тях приключи.
За  отборът на Созопол това е пета проверка от началото на зимната подготовка. В изиграните вече четири мача тимът последователно загуби с 0:3 от Берое, направи равенства с Поморие /0:0/ и Верея-2 /2:2/ и победи Нефтохимик с 2:1.