Верея загуби гостуването си на ЦСКА - София

starazagorautre.bg

"Локомотив" разгроми "Верея" с 3:0

Верея се раздели с Иван Колев

С 4 гола

Верея загуби гостуването си на ЦСКА - София с 0:4 на на стадион "Българска армия" в среща от шестия кръг на Първа футболна лига, съобщава fcvereya.bg.
Кирил Десподов откри резултата за домакините в 17-ата минута, когато се разписа с глава отблизо след центриране на Едвин Джеси отляво.
В 47 - та минута Десподов беше изведен от Рубен Пинто зад гърба на защитата на гостите вдясно в наказателното поле и се разписа за 2:0.
Малко по-късно силен удар на Десподов бе отразен от вратаря на Верея Георгиев, който след минути отново се намеси и отклони топката в напречната греда след удар на Джеси.
В 65-ата минута Георгиев отново се намеси решаващо, като направи двойно спасяване след последователни удари на Десподов и Мауридес.
Две минути по-късно домакините все пак стигнаха до трети гол, който отбеляза Джеси, а крайният резултат фиксира в 85-ата минута бразилецът Мауридес.
ЦСКА - Верея 4:0
1:0 Кирил Десподов (17)
2:0 Кирил Десподов (47)
3:0 Едвин Джеси (67)
4:0 Мауридес (85)
ЦСКА - София: Черниаускас, Секулич, Чорбаджийски, Бодуров, Лясков, Пинто (69-Жанио Бикел), Малинов, Тиаго Родригес, Джеси (79-Евандро), Десподов (73-Станислав Манолев), Мауридес
Треньор: Нестор Ел Маестро
Верея: Георгиев, Мачадзе, Иво Иванов, Денис Василиев, Курупис, Йоргенсен, Диара (80-Милен Танев), Билел Айт Малек (63-Денислав Станчев), Александър Н'Думбу, Антон Огнянов (68-Емин Ахмед), Милан Вушурович
Треньор: Небойша Лекич
Жълти картони: Рубен Пинто (ЦСКА - София); Емил Йоргенсен, Денислав Станчев (Верея)
Съдия: Ивайло Стоянов