Нефтохимик гони реванш от сръбския Младост в Шампионската лига

Нефтохимик 2010 гостува на Младост (Нови Сад) в мач-реванш от втори кръг на Шампионската лига

Българският първенец в Суперлигата  - Нефтохимик 2010 (Бургас) гостува днес на сръбския Младост (Нови Сад) в мач-реванш от втори предварителен кръг на Шампионската лига.,съобщава БФ  Волейбол.

Двубоят е тази вечер от 21:30 ч (б.в) в спортен център „Младост“ и може да бъде наблюдаван пряко в интернет пространството по спортната телевизия Laola 1.

В първия мач между двата тима, волейболистите на Нефтохимик отстъпиха на Младост с 2:3 гейма при домакинството си в Бургас. Сега родните представители се нуждаят от задължителна победа за да имат шанс да продължат напред. Успех с 372 гейма ще доведе срещата до Златен гейм, който ще се играе веднага след мача на сръбска земя.