Боян Йорданов реализатор за трета победа в Гърция

Йорданов игра цял мач за Панатинайкос

Националът Боян Йорданов и неговият тим Панатинайкос (Атина) отбелязаха трета победа в гръцкото първенство. В мач от седмия кръг на шампионата ПАО надигра като гост Памвохайкос (Врахати) 3:0 (25:21, 25:18, 25:20),съобщи БФ Волейбол.

Боян Йорданов игра цял мач и имаше основен принос за успеха на своя тим, като бе най-резултатен с 14 точки (1 ас, 46% ефективност в атака). Александрос Раптис добави още 12 точки (1 блок, 56% ефективност в атака, 15% перфектно и 15% позитивно посрещане). За Памбохайкос Кристиано Оливейра реализира 16 точки.

Така Панатинайкос вече има в актива си 10 точки и се изкачи на четвърто място във временното класиране. Памвохайкос допусна четвърта загуба и с 11 точки от 7 мача е на трето място в подреждането.