Няма кой да спре Марица

Кършиякалии с четвърта поредна победа след 1:0 срещу ФК „Стара Загора”

Марица победи ФК "Стара Загора" с 1:0 като домакин в мач от 5-ия кръг в Югоизточна "В" група. Единственият гол падна в 79-ата минута и бе дело на Виделен Сердарски.

Припомняме, че преди срещата всички "жълто-сини" фенове бяха меко казано неприятно изненадани от вандалски акт. През нощта неизвестни хулигани поругаха стадиона край Захарна фабрика, навръх празничния 6 септември.

Злосторниците са разбили склада и са изсипали хлорна вар на терена, като има опасност част от тревата да бъде повредена или да изгори. Освен това с щанга са разкопали чимове от тревата.

Полицията е констатирала и описала инцидента.

Иначе срещата премина под тоталното надмощие на маричани. Сердарски се разписа с невероятен гол – красавец.

Така Марица остава лидер в класирането в групата с 4 победи от 4 мача и двубой по-малко (всъщност все още не е взето решение за проваления мач срещу Гигант).