Играч на Локо дебютира с гол за националния тим

Айкут Янъков се разписа при победата с 3:0 над Верея, Чунчуков от Ботев също вкара за младежите

Антони Здравков дебютира с победа като селекционер на младежкия национален отбор на България. Младите "лъвове“ надиграха ФК „Верея“ (Стара Загора) с 3:0 в контрола, която се игра в Сливен на стадион „Хаджи Димитър“.

Две от попаденията бяха отбелязани от футболисти на пловдивските Ботев и Локо – Цветелин Чунчуков и Айкут Янъков.

Старши-треньорът Здравков даде шанс на всички налични играчи да вземат участие в мача, като те бяха разделени на два различни състава във всяко от полувремената.

През първата част съставът ни упражни преса върху защитата на „Верея“. Станислав Дрянов и Цветелин Чунчуков отнеха топката, като последният реализира за 1:0.

Айкут Янъков направи 2:0 в полза на тима след пробив отляво и удар от 20 метра.

Крайният резултат беше оформен през втората част. Георг Илиев реализира с плонж с глава след триходова комбинация между него, Красимир Станоев и Бекир Расим.