Евъргрийн продължи победната си серия след шоу със Звездовищата

"Каските" съумяха да измъкнат победата

Евъргрийн волей продължи победната си серия в дивизия Б1 на Любителската волейболна лига Volley Mania. Капитанът Георги Терзиев и съотборниците му се наложиха с 3:2 (20:25, 25:18, 25:18, 22:25, 15:11) срещу Звездовищата.
Шоуто в залата на ХТМУ в София продължи около два часа и завърши с успех на гостите. Това беше осмата победа от осем мача за Евъргрийн волей.
С успеха вечнозелените на практика си подпечатаха участието в плейофите във Volley Mania. Те са убедителен водач в група А от Б1 и са един от петте отбора, които все още са непобедени.
В друга интересна среща от кръга шампионът от елита Plovdiv Volley загуби с 2:3 (25:23, 24:26, 26:28, 27:25, 11:15) от Каска с лампа. Мачът в зала "Олимпиада" в Пловдив се превърна в същински спектакъл.
"Каските" съумяха да измъкнат победата в двубой, в който първите четири гейма бяха решени с минимална разлика.

Пловдивчани все още са втори в група А на елитната дивизия, като имат 14 точки и са с една пред Addicted, а Каска с лампа е четвърти с десет. Убедителен водач е Металиченца, който има седем победи от седем мача и само пет загубени гейма.