"Берое" отпадна от надпреварата за Купата

"Лудогорец" отстрани заралии с един гол

„Берое“ загуби с 1:0 от „Лудогорец“ реванша за Купата на България по футбол. Съставът на Георги Дерменджиев постигна успех в реванша с 1:0.

„Берое“ влезе в мача с аванс от един гол след като първата среща в Стара Загора завърши при резултат 2:1. Общият резултат от двете срещи е 2:2, като тимът от Разград продължава напред заради повече голове на чужд терен.

Единственото попадение в реванша вкара Жуниор Кишада още в 8-ата минута на мача, а беройци останаха с човек по-малко само след 14 минути игра когато съдията пресилено изгони Валдемар Боровски с втори жълт картон за високо вдигнат крак.

Следващата седмица „Берое“ посреща „Локомотив“ (Пловдив). Мачът е на 28 февруари 2015, събота от 14:00 часа.