starazagorautre.bg

„Берое“ U19 изпусна „Септември“ като гост

„Берое“ U19 с равенство в София

В следващия кръг, 30 септември, „зелено-белите“ са домакини на „Ботев“ (Враца)

Отборът на „Берое“ U19 отстъпи с 1:3 на „Черно море“ в среща от 7 кръг на Елитната група. Двубоят се игра на стадион „Корабостроител“ във Варна. Единственото попадение за „зелено-белите“ отбеляза Руси Чернаков в 55-та минута. Той се разписа след хубава контраатака на старозагорци и намали за 1:2.
Старозагорци изиграха слаб мач край морето и още в 6-та минута изоставаха с 0:1 след гол от дузпа за домакините. В 45-та минута „Черно море“ удвои. Крайният резултат бе оформен в 70-та минута.
За „Берое“ U19 това е едва второ поражение от началото на сезона в Елитната група. Тимът, воден от наставника Иван Гаджев има още две победи и три равенства и заема 10-то място в класирането. В следващия кръг „зелено-белите“ са домакини на „Ботев“ (Враца), а мачът е на 30 септември от 16 часа на Спортна база „Берое“.