Верея допусна загуба при домакинството си на Лудогорец

starazagorautre.bg

ЦСКА победи Верея в София

Левски победи Верея в София

Показани бяха два червени картона за домакините

Верея загуби домакинството си с 3:0. от Лудогорец в среща от 32 - я кръг на Първа лига на стадион Трейс Арена в Стара Загора.
Главният съдия Ивайло Стоянов показа два червени картона за домакините от Стара Загора. Здравко Илиев и Георги Андонов напусна преждевременно терена. Резервата Якуб Шверчок откри, а след него Клаудиу Кешерю и Вандерсон оформиха крайния резултат.
В 8-ата минута,Кешеру бе изведен сам срещу вратаря, но Цинцарски спаси. Последваха пропуски на Лукоки, Вандерсон и Кампаняро.
В 21-ата минута Горалски изведе Марселиньо сам срещу вратаря, но бразилецът подаде топката в ръцете на вратаря.
Домакините отговориха с два удари на на Симеон Мечев и Иво Иванов.
След подновяването на играта Верея остана с човек по-малко. В 54-ата минута Здравко Илиев получи втори жълт и респективно червен картон. Секунди след това Марселиньо от 5-6 метра не успя да уцели опразнената врата.
Резервата Якуб Шверчок прати топката в гредата, а в 65-ата минута Марселиньо удари греда. Все пак в 67-ата минута Шверчок, останал сам срещу вратаряЦинзарски, откри резултата.
Десет минути по-късно Кешерю вкара втори гол, след асистенция от Лукас Саша.
В 84-ата минута Верея остана с 9 човека след директен червен картон на Георги Андонов за нарушение срещу Густаво Кампаняро.
Вандерсон направи резултата 0:3 в първата минута от добавеното време.
Верея - Лудогорец 0:3
0:1 Якуб Шверчок (67)
0:2 Клаудиу Кешерю (77)
0:3 Вандерсон (90+1)
Верея: Богомил Цинцарски, Здравко Илиев, Иво Иванов (72-Илия Мунин), Веселин Минев, Венцислав Бенгюзов, Симеон Мечев, Милен Танев (59-Пламен Тенев), Илиян Йорданов (65-Антон Огнянов), Георги Андонов, Денислав Станчев, Хюсеин Сюлеймани
Лудогорец: Хорхе Броун, Лукас Саша, Натанаел, Игор Пластун, Козмин Моци, Густаво Кампаняро, Яцек Горалски, Марселиньо, Вандерсон, Джоди Лукоки (57-Якуб Шверчок), Клаудиу Кешерю
Жълти картони: Здравко Илиев, Иво Иванов (Верея); Натанаел, Яцек Горалски, Козмин Моци (Лудогорец)
Червени картони: Здравко Илиев, Георги Андонов (Верея)