Серафим Михайлов пак бележи за Спартак

Гладиаторите излъгаха Загорец с 1:0 за четвъртата си поредна победа

Спартак (Пд) влезе в серия от четири поредни победи, след като излъга Загорец с 1:0 на своя стадион "Тодор Диев".

Първото полувреме ще се запомни главно с изпусната дузпа от голмайстора на Спартак Светослав Читаков. Нападателят подходи несериозно в 15-ата минута и не можа да уцели рамката на вратата.

През второто полувреме в рамките само на 5 минути "гладиаторите" удариха 2 греди чрез Емил Иванов и Парнаров.

В 77-ата минута влезлият на смяна Серафим Михайлов вкара и победния гол. Асистенция му направи другата смяна – Байрев, след къс пас в наказателното поле.

Така Спартак изпревари Несебър в класирането и вече заема 4-ото място.

Спартак игра в състав: Янкулов, Парнаров, Кумбаров, Кордов, Атанасов, Колев(к), Димитров, Иванов (65-Михайлов), Саръев (65-Байрев), Юруков и Читаков (89-Никифоров).

В следващия 28 кръг Спартак има тежко гостуване в Асеновград на Асеновец. Мачът е насрочен за 27 април от 17 часа.