„Берое“ се разправи и с „Любимец“

Срещата завърши 4:1 за "зелените"

„Берое“ победи с 4:1 „Любимец“ в мач от XXXVIII кръг на „А“ група. „Заралии“ бяха по-добрият отбор на терена в целия мач и усилията им бяха подплатени с голове на Георги Андонов на два пъти, Жуниор Мапуку и Стефан Спировски.

За гостите точен бе Георги Вълчев.

Срещата започна в по-спокойно темпо и в първите десетина минути и двата отбора не се престрашаваха да отправят опасности и към двете врати. Това се промени в хода на първото полувреме когато „Берое“ овладя инициативата и притежанието на топката и резултатът последва.

„Берое“ (Стара Загора) – „Любимец 2007" (Любимец) 4:1
голмайстори: 1:0 Георги Андонов 22′, 2:0 Жуниор Мапуку 45′+1′, 3:0 Георги Андонов 55′, 4:0 Стефан Спировски 74′, 4:1 Георги Вълчев 77′

Следващият мач на „Берое“ е на 12 май, понеделник, от 18 часа в Гоце Делчев срещу местния „Пирин“.