Юноша на Локо спаси Евроколеж от загуба

Николай Николов бележи за 1:1 срещу Гигант, по един червен картон за двата тима

Отборите на Евроколеж и Гигант Съединение завършиха 1:1 в отложен мач от Югоизточната „В” група. И двете попадения паднаха в последните минути на срещата, а през първата част Петров от Гигант изпусна дузпа.

Съдията Гаджалов даде и по един червен картон за Йордан Хърков от колежани и Иван Светлев от гостите.

В 12-ата минута Христо Стамов трябваше да чисти топката от голлинията. Гостите успяха да изработят и дузпа малко след това,  когато Николай Бончев събори играч в синьо в наказателното поле. Зад топката застана Петров, но ударът му прати топката в лявата странична греда.

В 89-ата минута Гигант поведе с гол на Иван Светлев, когато той засече с глава центриране от корнер.

Малко по-късно след отлична атака, преминала през Куртев, Хърков свали топката в наказателното поле към Николай Николов. Юношата на Локо (Пд) от няколко метра едва не скъса мрежата за 1:1.

След това двата отбора останаха с по 10 души. Първо Йордан Хърков получи втори жълт картон за груб фаул, а голмайсторът Светлев от гостите също пое към съблекалнята за грубо нарушение.